KTB DUYURULAR

Entries for Ekim 2014

30

Tobb tarafından "Uluslararası İş İmkanları"na yönelik siz değerli Üyelerimizin bilgilerine ihtiyaç duyulan bir anket düzenlenmiştir. ​Konu ile ilgili Tobb tarafından gönderilen yazı aşağıda olup gereği yapılması saygı ile arz olunur.

[Devamını oku...]

27
Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Hakkında ki Tebliğ

Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Hakkında ki Tebliğ

[Devamını oku...]

24
23
Kırşehir Ticaret  Borsası  olarak siz değerli üyelerimize yönelik önemli  eğitimler verilecektir.
Bu eğitimlere katılmanız gerek iş  geliştirmenize  gerekse de ülkemizdeki devlet desteklerine yönelik bilgilenme açısından önem arz etmektedir.
Bu vesile ile aşağıda tarihleri ve konuları belirtilen eğitim programlarına katılımlarınızı bekler saygılar sunarım.

[Devamını oku...]

15

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde, TEPAV ve AllWorld Network işbirliğinde, Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketlerinin belirlenerek, görünürlüklerini arttırmak ve bu şirketlerin küresel bağlantılarını kuvvetlendirmek amacı ile "Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi - Türkiye 100" projesi yürütülmektedir.

[Devamını oku...]

08

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğünden alınan 30.09.2014 tarihli ve 202.01.03 sayılı yazıda; Kuruluşun liman şubelerinde bulunan arpalar ile ithalat ihalesi sonucu sözleşmesi Antalya, Mersin, Bandırma, Derince, İskenderun, İzmir ve Trabzon Şube Müdürlüklerine gelecek olan arpaların 659 TL/Ton (KDV ve manipülasyon hariç) fiyatla sadece kullanıcılarına (yem fabrikaları, besici ve yetiştiriciler ile kendi yemini kendisi imal eden işletmelere) yönelik olarak peşin bedelle mukabili satışa açıldığı ve satışa açılan arpalardan almak isteyen kullanıcıların 10 Ekim 2014 tarihine kadar ilgili TMO Şube Müdürlüğüne müracaat etmesi gerektiği belirtilerek konunun üyelerimize duyurulması talep edilmektedir.

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederiz.

Saygılarımızla,​

[Devamını oku...]