KTB DUYURULAR


03

 Genel müdürlüğümüzün ilgili talimatı ile stoklarımızda bulunan yerli ve ithal hububat ekte belirtilen fiyatlardan ve aşağıda belirtilen esaslar dahilinda 02 Mayıs -31 Mayıs 2017(dahil) tarihleri arasında satışa açılmıştır.

1) Ekmeklik Buğdaylar:

 Stoklarımızda bulunan yerli ekemeklik buğdaylar kullanıcılarına,ithal ekmeklik buğdaylar un fabrikalarına aylık fiili tüketim aşmamak kaydıyla peşin bedel mukabili ekte belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

2) Makarnalık Buğdaylar:

Stıklarımızda bulunan Makarnalık buğdayların tamamı sadece kullanıcılarına peşinbedel mukabili ekte belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

3)Arpalar:

Stoklarımızda bulunan yerli ve ithal arpalarsadece kullanıcısına aylık fiili tüketim kadar peşin bedel mukabili ekte belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

 Genel Hükümler: Satışa açılan stoklara yoğun talep gelmesi durumunda,yoğun talep gelen stoklar kullanıcılarına fiili tüketim esasına göre dağıtıla bilecektir.Teslimat süreleri tüm ürünler içincari uygulamalarımız doğrultusunda belirlenecek olup son teslimat tarihi 31 Mayıs 2017'yi(dahil) geçmeyecektir.

Ekli listedeki fiyat bilgiler ve daha detayylı bilgiler www.tmo.gov.tr adresinden veya 0386 252 63 23 nolu telefondan temin edilele bilir.

Okunma Sayısı: 2643