KTB DUYURULAR


01

  Stoklarımızda bulunan hububatlar aşağıda belirtilen esaslar dahilinde 01-31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olmak üzere satışa açılmıştır.

  1) Makarnalık Buğdaylar :

Makarnalık buğdayların tamamı (Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) stokları dahil) kullanıcılara (makarna,irmik,şehriye üreticilerine ve üretiminde makarnalık buğday kullanan bulgur sanayicilerine) fiili tüketim (1 aylık) esasına göre peşin bedeli mukabili

Ek-1 de belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

  2) Ekmeklik Buğdaylar:

 Tekirdağ,Edirne ve Kırklareli Şube Müdürlüklerinin kapalı depolerında (maydü ve silobagler açık depo olarak değerlendirilecektir) Stoklu buğdaylar (ELÜS stokları dahil) hariç olmak üzere, stoklarımızdaki yerli ekmeklik buğdayların tamammı kullanıcılarına

(un üretiminde ekmeklik buğday kullanan bulgur ve bisküvi fabrikalarına) Fiili tüketim (1 aylık) esasına göre peşin bedeli mukabili Ek-1 de belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

  3) Arpa:

Stoklarımızda bulunan arpalar talep toplamak sureti ile sağdece besici ve yetiştiricilere fiili tüketimi (1 aylık) esasına göre peşin bedeli mukabili Ek-1 belirtilen fiyatlardan satılacaktır.Müracaatlar 7 Mart 2018 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.     

  4) Mısır:

Stoklarımızda (ELÜS) dahil yerli ve ithal mısırlara sadece kullanıcılarına (besici ve yetiştiriciler ile kendi yemini kendi imal eden işletmeler yem,nişasta ve mısır irmiği fabrikaları) fiili tüketim (1 aylık) esasına göre Anatalya limanında stoklu bulunan mısırlar ayrım yapılmaksızın peşin bedeli mukabili Ek-1 belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

  Teslimat süreleri tüm ürünler için cari uygulamalarımız doğrultusunda belirlenecek olup son teslim taririhi 31.03.2018'i geçmeyecektir.

 Daha detaylı bilgi 0386 2526323 nolu telden veya kırsehir.sube@tmo.gov.tr, www.tmo.gov.tr web adresinden temin edilebilmektedir.

Okunma Sayısı: 3144