KTB DUYURULAR


24

Bilindiğiniz  üzere Oda Borsa üyelerimize,ailelerine ve çalışanlarına özel olarak NN Hayat ve Emeklilik firması tarafından hazırlanan Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının tanımı, 28 Ocak 2020'de Birlik Başkanımız sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun katılımıyla yapılmıştı.

Bu vesile ile hem Oda-Borsa üyelerimizin sağlık hizmetlerine erişimin kolaylaştırılması,hemde camiamızda TOBB ETÜ Hastanemizin kullanımının arttırılması amaçlanmıştı.Ayrıca bir ilk daha gerçekleştirilmiş ve bu sigorta ürününün sadece firmanın kendi acenteleri tarafından değil,isteyen tüm sigorta acenteleri tarafından da satılabilmesi imkanı getirilmişti

Mart ayından itibaren Ülkemizide etkisi altına alan Covid-19 salgınıyla birlikte söz konusu ürünün tanıtımına yönelik faaliyetler ve dolayısıyla üyelerimize yönelik bilgilendirmeler durdurulmuştu.

Eylül ayından itibaren bu tanıtımın yeniden başlatılması planlanmaktadır.Böylece üyelerimizin,ailelerinin ve çalışanlarının daha uygun koşullarda sağlık hizmetleri alabilmelerinede katkı sağlanmış olacaktır. Ayrıca Covid-19 kapsamında devlet tarafından karşılanacağı belirtilen giderlere ek olan tetkik ve tedavi giderleri de bu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü kapsama alınmıştır.

Okunma Sayısı: 164
resim