07

Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğinden Borsaya Ziyaret…

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kırşehir Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine ziyaretinde dernek başkanı Ali Sarıca ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ticaret Borsası Genel Sekreteri Battal Çelik tarafından karşılandı.

Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Sarıca da yaptığı konuşmada, " Başta Valimiz Belediye Başkanımız olmak üzere il yöneticilerimizi ve Sivil Toplum örgütlerini her zaman yanımızda görmekten dolayı son derece mutluyuz,bu anlamada Ticaret Borsasına derneğimize desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz " dedi.

Ayrıca Sivil Toplum Örgütlerinin Maddi olmasa da manen yanlarında olmalarından çok büyük destek olacaklarını,bizleri unutmamalarını arada ziyaret edilmelerini aranıp sorulmalarını ve kendilerine her konuda destek olmalarını istedi.

Ziyarette Borsa Genel Sekreteri Battal Çelik te “Başta Yönetim Kurulumuz olmak üzere Ticaret Borsası olarak Şehit Aileleri ve Gazileri ile her fırsatta bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduklarını İmkanları ölçüsünde yasa ve Yönetmeliklere bağlı olarak Maddi Manevi her türlü desteği kendilerine vereceklerini bununla ilgili Borsa Yönetiminin de desteklerinin tam olduğunu ” söyledi.

Şehit ailelerinin sorunlarını dinlemesi ve yapılan sohbetin ardından Şehit aileleri ve Gazileri derneği tarafından Ticaret Borsasına Plaket verildi.  

Okunma Sayısı: 2252
resim