10

Kırşehir'de merakla beklenen ve üç adayın yarıştığı Ticaret Borsası seçimleri yapıldı.

203 üyeden 192 üyenin oy kullandığı ve % 95 rekor katılımla seçimlerin yapıldığı borsada seçimleri aldığı 83 oyla Neşet Yavuz kazanırken üyelerden 55 oyu Mahmut Kayapa, 54 oyu ise Abdullah Kaya aldı. Yeni dönemde de başkan seçilen Yavuz, Ticaret Borsasının meclis üyeliğini yaparken 1999 yılından bu yana da Yönetim Kurulu başkanlığını görevini sürdürüyor.

Seçimi kazanan Yavuz, kendisine destek veren vermeyen tüm üyelerine ve seçim günü üyelerine hizmette kusur göstermeyen personellerine de teşekkür etti. Yavuz konuşmasın da “ Üyelerimizn her zaman yanındayız seçimler neticesinde bizlere yapılan eleştirileri saygı ile karşılıyoruz ve önümüzdeki dönemde müspet eleştirileri tamamlama gayreti içinde olacağız” diyen Yavuz Sözlerini şöyle tamamladı “ Bizlere 4. Dönem de hizmet etme imkanı veren bize oy veren vermeyen tüm üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz , seçimlerin Borsamıza ve İlimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

Yavuz'un listesinde şu isimler yer alıyor:

Osman Seçer, Atilla Tan, Şaban Çelik, Davut Bulut, Ömer Güzel, Abdullah Dağıstan, Süleyman Kaya, Ersin Kılıç, Erdal Şen, Nebi Sarı, Musa Türkyılmaz, Alaaddin Gözel, Necattin Torun 

Okunma Sayısı: 2323
resim