18

 YAPILAN ALÇAKÇA SALDIRIYI KINIYORUZ...


Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz Terörü çok sert bir biçimde lanetledi...
Başkan Yavuz Ankara’da meydana gelen terör saldırısı üzerine bir mesaj yayınlayarak, saldırıyı gerçekleştirenleri ve terörü araç görenleri şiddetle kınayarak, lanetlediklerini ifade etti. Yapılan saldırının ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef aldığını bildirdi.
Yavuz “Ülke olarak hep beraber bu çirkinliklerin ve aşağılık saldırıların karşısında duracağız. Vicdanlar, terörden medet umanların insanlık dışı saldırılarını affetmeyecektir.Akşam saatlerinde Ankara’nın göbeğinde meydana gelen hain saldırı hepimizin ciğerini yakmıştır. Üzüntümüz çok büyük. Terörün her türlüsünü lanetliyoruz. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumak zorundayız. Herkes bilmelidir ki, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır.
Terör saldırısını yapanlar unutmasınlar ki bu tür saldırılar bizi bir birimize daha çok kenetleyecek ve birlik beraberliğimize daha fazla sahip olmamıza neden olacaktır. Bu saldırılardan güzel Ülkemizi korku imparatorluğu kurmaya çalışanlara asla fırsat vermeyecektir.  

Yapılan bu alçakça saldırıyı nefretle kınıyoruz. Saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.”

Okunma Sayısı: 1688
resim