25

 HAYVANCILIK SEKTÖR TOPLANTISI YAPILDI…

Kırşehir Ticaret Borsası ve Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasının birlikte düzenlediği Hayvancılık Sektör toplantısı Ticaret Borsası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıya Borsa adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Atilla Tan,Meclis Başkan Yardımcısı Şaban Çelik,Meclis Üyesi Kemal Bektaş ,Kırmızı Et üreticileri Birliği Kırşehir Merkez Başkanı Ömer Güzel , genel Sekreter Battal Çelik ve akreditasyon sorumlusu Zeynep Yıldırım  katılırken,Ticaret Odasından Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu,Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Kaya,Genel Sekreter Murat Yıldırım ve akreditasyon sorumlusu İpek Koçyiğit ve Oda Borsa ortak danışmanı Kartal Demirgüneş katılırken Hayvancılık Sektöründen de Oda Borsa üyeleri katılım sağladı.

UR-GE projesinin ele alındığı toplantıda yurt dışından nasıl daha kolay ve ucuz canlı hayvan getirilebilir, birlikte nasıl hareket edilebilir gibi konular dile getirilirken hayvancılığın nasıl daha fazla büyütülmesi için bilgi alışverişinde bulunuldu.

Yapılacak olan UR-GE projesinde  İhtiyaç Analizi, Eğitim,Danışmanlık  ,Yurtdışı Pazarlama, Alım Heyeti ve istihdam gibi konulara değinildi.                                                                 

Okunma Sayısı: 1651
resim