06

 GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ…

Kırşehir Ticaret Borsası İl Genç Girişimciler Kurulundan örnek davranış.

Kırşehir Ticaret Borsası İlimiz Genç Girişimciler Kurulu yönetimi geçtiğimiz günlerde Kırşehir Valiliğine bağlı Fatma Bacı Sevgi Evleri Çocuk yuvasını ziyaret ettiler. Ziyarette Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Murat Badem,Yönetim kurulu Üyeleri, Mehmet Saçak, Duran Aslan, Soner Bahadır, Gökhan Aslan, Yiğit Badem, Emre Selçuk, Yasin Ergül, Ümitcan Aslan katıldı.

Ziyaret sırasında Genç girişimciler kendi aralarında topladıkları parayla çocuklara çeşitli hediyeler alırken buradaki çocuklar ile eğlenceli bir zaman geçirme imkânı buldular.

Öte yandan daha önce yapılan görüşmeler neticesinde buradaki çocukların televizyonlarının olmadığını fark eden Genç Girişimciler yine kendi aralarında topladığı para ile bir adet LCD televizyon alarak çocuklara hediye ettiler.

Görüşme ile ilgili olarak açıklamada bulunan Kırşehir Genç Girişimciler Kurulu başkanı Murat Badem “ Sevgi evlerindeki çocuklarımızla kucaklaştık, oyunlar oynadık, sevgilerimizi paylaştık , genç arkadaşlarımızla bu ziyaretten ziyadesi ile memnun kaldık. Burada kalan çocuklar hepimizin çocukları, onlar kimsesiz değiller bizler ve bütün Kırşehir’ imiz onlarla birliktedirler. Bu anlamda çocuklarımıza yapmış olduğumuz bu ziyaret çok faydalı oldu. Bundan sonra da bu tür ziyaretleri sık sık yapacağız.”dedi.

 

Okunma Sayısı: 1570
resim