29

 YAPILAN ALÇAKÇA SALDIRIYI KINIYORUZ...

Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz Terörü çok sert bir dille lanetledi...
Başkan Yavuz dün akşam İstanbul Atatürk Hava limanında meydana gelen terör saldırısı üzerine bir mesaj yayınlayıp, saldırıyı gerçekleştirenleri ve terörü araç görenleri şiddetle kınayıp, lanetlediklerini ifade etti. 
Yavuz “Yapılan saldırının ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef aldığını bildirdi.Masum insanların canını hiçe saymak bir insanlık suçudur.
Ülke olarak hep beraber bu çirkinliklerin ve aşağılık saldırıların karşısında durmaya devam edeceğiz. Vicdanlar, terörden medet umanların insanlık dışı saldırılarını affetmeyecektir.Mübarek ay içerisinde gelen bu saldırı din ile vicdan ile ve insanlık ile alakası olmayan alçakların yaptığı bir saldırıdır. Üzüntümüz çok büyük. Terörün her türlüsünü şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumak zorundayız. Herkes bilmelidir ki, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır.
Terör saldırısını yapanlar unutmasınlar ki bu tür saldırılar bizi bir birimize daha çok kenetleyecek ve birlik beraberliğimize daha fazla sahip olmamıza neden olacaktır. Bu saldırılardan güzel Ülkemizi korku imparatorluğu kurmaya çalışanlara asla fırsat vermeyecektir. 
Yapılan bu alçakça saldırıyı nefretle kınıyoruz. Saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.”

Okunma Sayısı: 1536
resim