08

 BORSAMIZ DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİNE KATILDI...

Kırşehir Ticaret Borsası,Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde İstanbul Yenikapı’da düzenlenen ve yaklaşık 5 milyon kişinin katıldığı “Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ ile ilimizde de aynı saatte yapılan yürüyüş ve mitinge katıldı.
Kırşehir de yapılan mitinge yaklaşık 15.000 kişi katıldı. Kırşehir Ticaret Borsası Meclis Üyeleri,Yönetim Kurulu Üyeleri ,Genç Girişimciler Kurulu üyeleri ve Borsa personelleri katıldı.
Borsa Başkanı Neşet Yavuz miting sonrası şunları söyledi “Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de Demokrasi ve Şehitlik Mitingine çok büyük ilgi ve alaka gösterilmiştir. Bu toplum olarak birlik ve beraberliğe ne kadar sahip çıktığımızın göstergesidir.
Biz Kırşehir Ticaret Borsası olarak 15 Temmuz darbe girişiminin ilk haberi alındığında üyelerine mesaj atıp meydanlara davet eden Türkiye’de ki ilk Sivil Toplum Örgütüyüz. O tarihten bu yana hep meydanlarda halkımız ve milletimizle birlikte devletimizin yanında yer aldık almayada devam edeceğiz.
Bizler Ülkemiz için, demokrasimiz için, birlik ve beraberliğimiz için buradayız. Bu hain darbe girişimi ülke olarak yeniden birlik ve beraberliğimizi sağlamamıza sebep oldu.
Bugün Cumhurbaşkanımız önderliğinde yapılan bu mitingler ülke olarak kenetlenmemize sebep olmuştur. Bu nedenle Birlik ve beraberliğimize en büyük katkıyı sağlayan başta Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, Cumhuriyet Halk Partisi Başkanına, Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı ve kısaca katılım sağlayan ve destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi beraberliğimizi bozdurmasın,Ülkemize yapılan ve yapılmaya çalışılan her türlü girişimlerden korusun. İnşallah Sağlanan bu birlik ve beraberlik, Ülke olarak geleceğe daha umutla bakmamıza sebep olur. Bundan sonra da el ele, omuz omuza vererek ülkemizi daha ileriye taşımalıyız.”dedi.
Okunma Sayısı: 1453
resim