08

 4.ÜNCÜ TARIM FUARI DÜZENLENECEK…

Bu yıl 4.’üncüsü gerçekleştirilecek olan Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 16-18 Ağustos tarihleri arasında Kapalı Teşhir Alanı’nda (Kapalı Sebze Pazar Yeri) gerçekleştirilecek.

Bilindiği gibi üç yıl önce ilk kez düzenlenen Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı’nın bu yıl 16-18 Ağustos tarihleri arasında Kapalı Sebze Pazarı Yeri’nde 4.’üncüsü nü düzenleyecek.

4.üncü Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 16-18  Ağustos tarihleri arasında Kapalı Teşhir Alanı’nda (Kapalı Sebze Pazarı)gerçekleştirilecek. Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde gerçekleştirilecek olan fuara Kırşehir Valiliği, Kırşehir Belediyesi; Ticaret Borsası, Ziraat Odası Başkanlığı’nın katkıda bulunurken; KOSGEB, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Ahi Evran Üniversitesi, Kırşehir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Kırşehir Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği, S.S. Kırşehir Pancar Ekicileri Kooperatifi, Kırşehir Bölgesi Veteriner Hekimler Odası, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı’nın desteğiyle gerçekleştirilecek.

Bu anlamda 4.üncüsü düzenlenecek olan Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarımıza, bütün halkımızı davet ediyoruz.

KIRŞEHİR TİCARET BORSASI

Okunma Sayısı: 902
resim