30
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, "Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi" çalışmaları kapsamında, akreditasyon süreci devam eden 10.Dönem Oda/Borsaların Genel Sekreterleri ve Akreditasyon Sorumluları için "Denetimler Öncesi Bilgilendirme Eğitimi" gerçekleştirdi.
TOBB'da düzenlenen eğitime katılan, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Akreditasyon Kurulu Başkanı Halim METE, Kasım-Aralık aylarında denetlenecek olan 10.Dönem Oda/Borsalara başarılar diledi.
 
90 kişinin katılım sağladığı ve akreditasyon standardında yer alan 14 kriter ile ilgili, detaylı bilgi paylaşımının yapıldığı eğitimde; Yönetim ve Oda/Borsa Mevzuatı, Mali Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Planlaması ve Yönetimi (Stratejik Planlama),  Haberleşme ve Yayınlar, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kullanımı, Üye İlişkileri, Kalite Yönetimi, İletişim Ağı, Politika ve Temsil, Bilgi, Danışmalık ve Destek, İş Geliştirme ve Eğitim, Uluslararası Ticaret, Satış Salonları ve Laboratuvarlar konularında soru-cevap çalışması yapıldı.
Borsamız adına Toplantıya Genel Sekreter Battal Çelik ve Akreditasyon Sorumlusu Zeynep Yıldırım katıldı.
Konu hakkında bilgi veren Kırşehir Ticaret Borsası Genel Sekreter Battal Çelik " 10.dönem TOBB Akreditasyon sistemine dahil edildik bu anlamda yaklaşıl 1 yıla yakın süredir çalışmalarımız devem ediyor ve son dönemece geldik.26 Kasım 2014 günü denetime gireceğiz. Bu yüzden anlımızın akı ile başarılı bir şekilde çıkmak için çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. İnşallah 10.dönemde akredite olup 5 yıldızlı bir borsa olarak üyelerimize ve ilimize hizmet vermeye devam edeceğiz "dedi.​
Okunma Sayısı: 2469
resim