01

 2.TARIM HAYVANCILIK VE TEKNOLOJİ FUARINA DAVET…

 

Kırşehir de düzenlenecek olan Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nın bu yıl ikincisi 4 Eylül 2015 Cuma günü başlayacak.

2. Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 4-7 Eylül tarihleri arasında Kırşehir Belediyesi Halk Pazarında gerçekleştirilecek. Katkı sağlayan firmalar ; Kırşehir Valiliği, Kırşehir Belediyesi,Ticaret ve sanayi Odası ,Ticaret Borsası, Ziraat Odası Başkanlığı.

2014 yılında 1’incisi düzenlenen Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nın ikincisi 4 Eylül 2015 Cuma günü başlayacak.

Kırşehir Valiliği, Kırşehir Belediyesi,Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Ziraat Odası Başkanlığı’nın katkıları; KOSGEB, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Ahi Evran Üniversitesi, Kırşehir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Kırşehir Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği, S.S. Kırşehir Pancar Ekicileri Kooperatifi, Kırşehir Bölgesi Veteriner Hekimler odası, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı’nın desteğiyle gerçekleştirilecek olan 2. Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nın açılışı 4 Eylül Cuma günü saat 14.00’te yapılacak.
Ticaret Borsası olarak Tüm Kırşehirli hemşehrilerimizi bu fuara davet ediyoruz. Gerek İlimizde ve gerekse de çevre illerdeki esnaf tüccar sanayici ve hayvancılık sektörünün  yoğun ilgi göreceği bu fuarın ilimizden de yoğun katılımın olacağı bekleniliyor.

Fuarın Kırşehir ve çevre illerin ekonomisine katkı sağlayacak olması önemlidir.Bu vesile ile 4-7 eylül 2015 tarihleri arası yapılacak fuara halkımızı davet ediyoruz..

Okunma Sayısı: 1811
resim