30
Borsa 26 kasımda 5 Yıldız olacak!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, "Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi" çalışmaları kapsamında, akreditasyon süreci devam eden 10.Dönem Oda/Borsaların Genel Sekreterleri ve Akreditasyon Sorumluları için "Denetimler Öncesi Bilgilendirme Eğitimi" gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

15
Kırşehir Heyeti Bakan Eker'den destek istedi…

Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz beraberinde Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan,Tarım İl Müdürü,Ziraat Odası Başkanı ,Damızlık Sığır Yet.Birlik başkanı,İl Genel Meclis Üyeleri,İlci Tarım, Yiğit Tarım ,Borsamız Üyelerinden Ali Arslan,Mustafa Demir,Hacı Tanrıbuyurdu,Hüseyin Çetin ve beraberlerinde heyet Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'i makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

15
I.KIRŞEHİR TARIM HAYVANCILIK VE TEKNOLOJİLERİ FUARI YAPILDI...

Kırşehir 1.tarım ve hayvancılık fuarı Kırşehir Valiliği, Kırşehir Belediyesi; Ticaret Borası, Ticaret Odası, Ziraat odası ve Ahi Evran Üniversitemizin destekleri ile 26-29 Eylül tarihinde belediye semt kapalı Pazar yerinde yapıldı.

[Devamını oku...]

03
Kurban etini nasıl tüketmeliyiz?

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali Gücükoğlu, “Kurban etini hemen buzdolabına atarsanız lastik gibi sert olur. Ette düzensiz kasılmalar nedeni ile et tam bir olgunlaşma evresi geçiremediğinden sert yapı ve lezzet kaybı görülür” dedi.Kurban Bayramı’nda kesilen etin sağlıklı tüketilmesi için izlenecek yolları sırasıyla açıklayan Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali Gücükoğlu, önemli açıklamalarda bulundu.Kesilen etin buzdolabına koyulmadan önce 5-6 saat süreyle güneş görmeyen serin yerde bekletilmesi gerektiğini ifade eden Yrd. Doç. Dr. Ali Gücükoğlu, 

[Devamını oku...]

29
KIRŞEHİR TİCARET BORSASI KURBAN  BAYRAMINA HAZIR

Kırşehir Ticaret Borsasından yapılan açıklamada, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle canlı hayvan Pazar yerinin 29 Eylül 2014 tarihinden bayramın ikinci gününe kadar açık tutulacağı kaydedildi.

[Devamını oku...]

19
BAKAN EKER ET FİYATLARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, et fiyatlarıyla ilgili ciddi tedbirlerin yolda olduğunu, tüketici ile üreticiyi koruyacak bir komitenin kurulmasının kararlaştırıldığını bildirdi.

[Devamını oku...]

17
BORSADAN TARSUS BORSAYA  ZİYARET

Kırşehir Ticaret Borsası yetkilileri "Akreditasyon Sistemi" çerçevesinde Tarsus Ticaret Borsası'nı ziyarette etti.

[Devamını oku...]

10
Kurbanlık hayvan temini konusunda bu yıl da sıkıntı yaşanmayacak...

Kurban Bayramında kurbanlık hayvan temini konusunda sıkıntı yaşanmayacak. Ülke genelinde kurban olarak kesilebilecek 1 milyon 207 bin 608 adet büyükbaş ve 3 milyon 645 bin 918 adet küçükbaş hayvan bulunuyor. Trakya bölgesinin kurbanlık hayvan ihtiyacı da yurt içinden karşılanacak.

[Devamını oku...]

29
BORSAMIZDAN ÜYELERE BİR HİZMET DAHA...

Ticaret Borsamız Üyelerine Hizmet amacı ile Kırşehir Aşıkpaşa Hastanesi ile Protokol imzaladı.

[Devamını oku...]

28
BORSA YÖNETİCİLERİ AKREDİTASYON TOPLANTISINA KATILDI…
BORSA YÖNETİCİLERİ AKREDİTASYON TOPLANTISINA KATILDI… TOBB. tarafından 10.dönem Akreditasyon sistemine dahil olan Kırşehir Ticaret Borsası TEPAV da d...

[Devamını oku...]

Sayfa 14 / 15İlk   Geri   6  7  8  9  10  11  12  13  [14]  15  İleri   Son