09
BALO MALİ GENEL KURULU YAPILDI...

Büyük Anadolu Lojistik Organizasyonlar (BALO) A.Ş. olağan mali genel kurulu yapıldı..

[Devamını oku...]

28
BORSA 5 YILDIZ (*****) OLDU...

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin Oda ve Borsalardaki sistemlerin iş dünyası nezdinde ki saygınlığının artırılmasını, Odalar ve Borsaların hizmet kalitesini geliştirilmesini ve Üyelerine ve dolayısı ile iline daha faydalı hizmet sunabilmesi amacı işle TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında 2014 ocak ayından sisteme dahil olan borsamız çalışmalarına nisan sonunda başlamış ve bugün itibari ile Akredite olarak çalışmalarımızın karşılığını almış bulunmaktayız.

[Devamını oku...]

12
BORSADAN VALİ ŞENTÜRK’E  TARIM VE HAYVANCILIK BRİFİNGİ !

Kırşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Vali Şentürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 

Yeni göreve başlaması sebebi ile Valilik makamındaki ziyarete Borsa Başkanı Neşet Yavuz,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Atilla Tan ve Davut Bulut,Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Dağıstan Meclis Üyesi Ömer Güzel ve Kemal Bektaş ile Genel Sekreter Battal Çelik katıldılar.
 

[Devamını oku...]

05
KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ PROGRAMI KAPSAMINDA PROJE BAŞVURULARI BAŞLADI…

Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında "Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Hakkındaki Tebliğ" 26.10.2014 tarihinde Resmi Gazete 'de yayınlandı.

[Devamını oku...]

30
Borsa 26 kasımda 5 Yıldız olacak!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, "Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi" çalışmaları kapsamında, akreditasyon süreci devam eden 10.Dönem Oda/Borsaların Genel Sekreterleri ve Akreditasyon Sorumluları için "Denetimler Öncesi Bilgilendirme Eğitimi" gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

15
Kırşehir Heyeti Bakan Eker'den destek istedi…

Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz beraberinde Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan,Tarım İl Müdürü,Ziraat Odası Başkanı ,Damızlık Sığır Yet.Birlik başkanı,İl Genel Meclis Üyeleri,İlci Tarım, Yiğit Tarım ,Borsamız Üyelerinden Ali Arslan,Mustafa Demir,Hacı Tanrıbuyurdu,Hüseyin Çetin ve beraberlerinde heyet Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'i makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

15
I.KIRŞEHİR TARIM HAYVANCILIK VE TEKNOLOJİLERİ FUARI YAPILDI...

Kırşehir 1.tarım ve hayvancılık fuarı Kırşehir Valiliği, Kırşehir Belediyesi; Ticaret Borası, Ticaret Odası, Ziraat odası ve Ahi Evran Üniversitemizin destekleri ile 26-29 Eylül tarihinde belediye semt kapalı Pazar yerinde yapıldı.

[Devamını oku...]

03
Kurban etini nasıl tüketmeliyiz?

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali Gücükoğlu, “Kurban etini hemen buzdolabına atarsanız lastik gibi sert olur. Ette düzensiz kasılmalar nedeni ile et tam bir olgunlaşma evresi geçiremediğinden sert yapı ve lezzet kaybı görülür” dedi.Kurban Bayramı’nda kesilen etin sağlıklı tüketilmesi için izlenecek yolları sırasıyla açıklayan Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali Gücükoğlu, önemli açıklamalarda bulundu.Kesilen etin buzdolabına koyulmadan önce 5-6 saat süreyle güneş görmeyen serin yerde bekletilmesi gerektiğini ifade eden Yrd. Doç. Dr. Ali Gücükoğlu, 

[Devamını oku...]

29
KIRŞEHİR TİCARET BORSASI KURBAN  BAYRAMINA HAZIR

Kırşehir Ticaret Borsasından yapılan açıklamada, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle canlı hayvan Pazar yerinin 29 Eylül 2014 tarihinden bayramın ikinci gününe kadar açık tutulacağı kaydedildi.

[Devamını oku...]

19
BAKAN EKER ET FİYATLARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, et fiyatlarıyla ilgili ciddi tedbirlerin yolda olduğunu, tüketici ile üreticiyi koruyacak bir komitenin kurulmasının kararlaştırıldığını bildirdi.

[Devamını oku...]

Sayfa 14 / 16İlk   Geri   7  8  9  10  11  12  13  [14]  15  16  İleri   Son