13
AHİLİK KIRŞEHİR'DEN ÜLKEMİZE UZANAN EKONOMİNİN ADIDIR..
 AHİLİK KIRŞEHİR'DEN ÜLKEMİZE UZANAN EKONOMİNİN ADIDIR..   Kültür ve Turizm Bakanlığı koordinatörlüğünde 02/07/1988 tarih ve 19860 sayılı ...

[Devamını oku...]

05
BORSA TOBB GENEL KURULUNA KATILDI…

 BORSA TOBB GENEL KURULUNA KATILDI…

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 71. Mali Genel Kurulu nedeniyle TOBB Başkanı M. Rifat  HİSARCIKLIOĞLU ’ nun başkanlığında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde yapılan  Genel Kurula Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇTAROĞLU MHP Grup Başkan Vekili   ve Genel Başkan Yardımcısı Oktay VURAL , Bakanlar Milletvekilleri ,TOBB delegeleri ,Odalar ve Borsaların Genel Sekreterleri ,Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri  ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.  Kırşehir  Ticaret Borsasından  Meclis Başkanı Süleyman KAYA,Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Doğal Delegesi Neşet YAVUZ,  Borsa Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı / TOBB Delegesi Atilla TAN , TOBB Delegesi / Borsa Meclis Başkan Yardımcısı Necattin TORUN , TOBB Delegesi Osman SEÇER  ve Genel Sekreter Battal ÇELİK katıldılar.

 

 

[Devamını oku...]

30
YENİ KIRSAL KALKINMA DESTEK BAŞVURULARI BAŞLADI...

 İlimizin de içinde bulunduğu Kırsal Kalkınma Yatırımlarını Destekleme Programı (KKYDP) kapsamında, Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırım başvuruları bugün başladı.

[Devamını oku...]

22
ZENGİN BORSAYI ZİYARET ETTİ…

 ZENGİN BORSAYI ZİYARET ETTİ…

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Yılmaz ZenginTicaret Borsasını ziyaret etti.

 

[Devamını oku...]

20
8. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’na İlişkin Basın Açıklaması
 8. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’na İlişkin Basın Açıklaması:   Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından 8.’si düzenlenen ...

[Devamını oku...]

14
Türkiye’de ithal edilen besi hayvanlarının yarısı Kırşehir’e geldi...
 Türkiye’de ithal edilen besi hayvanlarının yarısı Kırşehir’e geldi... Kırşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Şahin borsamıza açıkl...

[Devamını oku...]

10
KIRŞEHİRİN SORUNLARI 8. TÜRKİYE TİCARET VE SANAYİ ŞURASI’NDA KONUŞULDU…

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin ev sahipliğinde düzenlenen 8. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası  Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Bakanların da katılımı ile  8 Nisan Çarşamba Günü, Ankara TOBB Binası’nda gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

01
BORSAMIZDAN KONYA FUARINA ZİYARET...

 BORSA KONYA TARIM FUARINA KATILDI…

24-28 Mart tarihleri arası Konya Tüyap fuarında yapılan 13.  Uluslararası Tarım,  Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarına Ticaret Borsasından katılım oldu. Ticaret Borsasından fuara Meclis Başkan Yardımcısı Necaattin Torun,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Atilla Tan,Genel Sekreter Battal Çelik,Borsamız Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Abdurrahman Başak,Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Saçak, Borsamız personelleri,Genç Girişimciler Kurulu üyeleri ve Borsa üyeleri katıldı.

 

[Devamını oku...]

20
İLİMİZİN 5 TEMEL SORUNU...

 8 nisan 2015 te TOBB da yapılacak olan ve Sayın Başbakanımız Ahmet DAVUTOĞLU' nunda katılacağı 8.Sanayi şurasına görüşülmeküzere "Kırşehir ilimizin  5 temel sorunu ve çözüm önerileri" ni TOBB a gönderdik.

Gönderdiğimiz metini aynen yayınlıyoruz.

[Devamını oku...]

04
SAYIN ÜYEMİZ: YILLIK AİDAT 1. TAKSİDİ SON ÖDEME TARİHİ 30 HAZİRAN 2015 SAAT:17.00'DA SONA ERECEKTİR.GECİKMEYE MAHAL VERMEMK İÇİN BU TARİHTEN ÖNCE ÖDEME YAPMANIZ RİCA OLUNUR. SAYGILARIMIZLA

Kırşehir Ticaret Borsası 29 Ocak 2015 tarihinde TOBB konferans salonunda düzenlenen törenle Akreditasyon ve 5 yıldızlı borsa belgesini TOBB Başkanı Rıfat HİSARCIKLIOĞLU ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri IŞIK’ın elinden aldı.

[Devamını oku...]

Sayfa 16 / 19İlk   Geri   10  11  12  13  14  15  [16]  17  18  19  İleri   Son