İletişim Hattı +90 (386) 252 8250
KTB DUYURULAR

AR-GE,ÜR-GE 2021-01 PROJE TEKLİF ÇAĞRISI

  • 02.04.2021
  • kirsehirtb
İmalat sanayi sektörlerinde teknoloji,yenilik,ürün kalitesi ve verimlilik artışı sağlanması,endüstriyel kapasitenin dönüştürülerek daha rekabetçi hale getirilmesi ve yüksek katma değerli üretimin arttırılması amacıyla;Küçük ve Orta ölçekli İşletmeleri geliştirme ve destekleme İdaresi Başkanlığı(KOSGEB) tarafından Ar-Ge,Ür-Ge ve inoasyon Destek programı 2021-01 Proje teklif çağrısı duyurulmuştur.
2021-01 Sayılı proje teklif Çağrısının genel amacı orta yüksek ve yüksek teknoloji düzeyinde faaliyet gösteren Küçük işletmelerle ve Orta Büyüklükteki işletmelerin,kritik teknolojilerdeki Ar-Ge ve inovasyon ile Ür-Ge projelerinin nitelikli bir şekilde desteklenerek uygulamaya geçirilmesinin sağlanmasıdır.
Ar-Ge,Ür-Ge ve İnovasyon Programı Mevzuatına www.kosgeb.gov.tr adresinden ve 444 1 567 numaralı çağrı merkezinden bilgi alına bilmektedir.

Kırşehir Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç