İletişim Hattı +90 (386) 252 8250

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ ÇALIŞTAYININ 3.ÜNCÜSÜ YAPILDI...

  • 31.03.2021
  • kirsehirtb
SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ ÇALIŞTAYININ 3.ÜNCÜSÜ YAPILDI...

Kırşehir de Bulunan Sivil Toplum Örgütlerin Başkanlarının katılımı ile gerçekleştirilen çalıştayın üçüncüsü Ticaret ve Sanayi Odasın da yapıldı.
Çalıştaya; Kırşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu’nun katılımı ile Yönetim Kurulu Başkanımız Neşet Yavuz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Ziraat Odası Başkanı Sinan Purcu, Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül ve Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Muzaffer Tekeli katıldı.
İkinci çalıştay 12.Gündem maddesinde yer alan; Şehrimiz ana caddelerinde yer alan tabelalarında standart olmaması, görsel ve yazı tiplerinin birbirinden farklılık göstermesi ve dış cephelerde ise uyum olmaması şehrimizde görüntü kirliliği oluşturması maddesine istinaden Mimarlar Odası Kırşehir Temsilcisi Mehmet Kurt ve İnşaat Mühendisleri Odası Kırşehir Temsilcisi İbrahim Haluk Türedi davet edildi.
Mimarlar Odası Kırşehir Temsilcisi Mehmet Kurt ve çalışma arkadaşları tarafından ilimiz ana caddelerinde bulunan alanlar için dış cephe çalışmaları hakkında bir sunum gerçekleştirildi.
Çalıştay da görüşülen gündem maddeleri önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır.
  • SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ ÇALIŞTAYININ 3.ÜNCÜSÜ YAPILDI...
  • SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ ÇALIŞTAYININ 3.ÜNCÜSÜ YAPILDI...

Kırşehir Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç