İletişim Hattı +90 (386) 252 8250

BORSA BAŞKANI YAVUZ'DAN AHİLİK KUTLAMA MESAJI

  • 13.09.2021
  • kirsehirtb
BORSA BAŞKANI YAVUZ'DAN AHİLİK KUTLAMA MESAJI..
Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz, 34. Ahilik Haftası etkinlikleri le ilgili açıklamada bulundu.
Yavuz, yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi; Birlik, beraberlik ve dayanışmanın sembolü olan Ahilik kültürünün yaşatılması ve gelecek nesillere ulaştırılarak, kalıcılığının devam etmesi için çalışacaklarını vurgulayan Yavuz, şunları kaydetti; "Kırşehir'in en büyük değerlerden biri olan Ahi Evran-ı Veli'yi anacağız.
Ticaret ahlakı ve çalışma disiplini, yaşantımızdaki sorumlulukları, ekonomik gelişimimizde bize yön veren öğretileriyle Ahilik hayati önem taşımaktadır. 'Hak ile sabır dileyip, bize gelen bizdendir. Akıl ve ahlak ile çalışıp bizi geçen bizdendir.' diyerek bizlere çalışma anlayışı ve ahlakını aşılayan Ahi Evran-ı Veli'yi, Ahilik kültürünü ve esnaflık anlayışını en güzel şekilde yaşatmaya çalışacağız.
Ahiliğin başkenti olan Kırşehir'de yapılacak 34. Ahilik Haftası etkinliklerinin bu yıl biraz buruk geçecek umuyor ve diliyorum ki gelecek yıl çok daha coşkulu bir kutlama ortamı içerisinde oluruz.
Bu vesile ile başta tüm esnaf ve üreticilerimiz olmak üzere vatandaşlarımızın Ahilik haftasını kutlar saygılar sunarım." dedi.
  • BORSA BAŞKANI YAVUZ'DAN AHİLİK KUTLAMA MESAJI

Kırşehir Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç