İletişim Hattı +90 (386) 252 8250

HAYVAN PAZARI PAZAR VE ÇARŞAMBA AÇIK OLACAK...

  • 23.03.2022
  • kirsehirtb
HAYVAN PAZARI PAZAR VE ÇARŞAMBA AÇIK OLACAK...
Türkiye'nin en önemli hayvancılık merkezlerinden biri olan Kırşehir Ticaret Borsasına bağlı canlı hayvan pazarı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri nedeni ile Pazar gününden hafta içi Çarşamba gününe alınmıştı.
Bugün itibari ile Borsamıza ait Canlı Hayvan Pazarımız hem hafta içi Çarşamba hem de Hafta sonu Pazar günü olarak hafta da iki gün açık bulundurulacaktır.
Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz yaptığı açıklamada şunları söyledi; İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı doğrultusunda Kovid-19 tedbirleri kapsamında hayvan pazarını hafta içine almıştık. Ülkemizde olduğu gibi ilimizde de normalleşme süreci nedeni ile Hayvan pazarımızı iki gün (Çarşamba –Pazar) olacak şekilde yeniden düzenleme yaptık.
Kırşehir Ticaret Borsamıza ait Canlı Hayvan Park Pazar yerimiz ülkemizin en önemli hayvan pazarlarından biri olması sebebi ile tek gün olarak değil hafta da iki gün olarak açık olmasını uygun gördük.
Umuyor ve diliyoruz ki ilerleyen zamanda talep olması halinde haftanın her günüde hayvan pazarımızı açık bulundurabiliriz.
Bu yeni düzenlemenin ilimize ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. dedi.
  • HAYVAN PAZARI PAZAR VE ÇARŞAMBA AÇIK OLACAK...

Kırşehir Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç