İletişim Hattı +90 (386) 252 8250

KAZANAN KIRŞEHİR OLMUŞTUR...

  • 04.10.2022
  • kirsehirtb
KAZANAN KIRŞEHİR OLMUŞTUR...
Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz: Kazanan Kırşehir olmuştur.
Hafta sonu yapılan seçimlerde Kırşehir Ticaret Borsasının yeniden Başkanı seçilen Neşet Yavuz, seçimlerde oy kullanan üyelere teşekkür etti.
Seçimlerin yoğun katılımla gerçekleştiğini belirten Yavuz, şunları kaydetti:
"Bu seçimin kaybedeni yoktur, kazanan Kırşehir olmuştur. Oy kullanmaya haiz olan üyelerimiz yaklaşık %94 ü oy kullanmış rekor bir katılım olmuştur.
Oy kullanan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.
Seçimi kazanan arkadaşlarımız ile birlikte bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Kırşehir Ticaret Borsasına ve dolayısı ile ilimiz ve ülkemizin kalkınmasına katkı sağlama adına ne varsa ilk günkü heyecan ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Borsamıza ve şehrimize hizmet etmenin gururunu hep birlikte yaşıyoruz.
Bundan önceki meclis üyeliği yapmış tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.
Yeni Meclise seçilen kıymetli kurul üyesi arkadaşlarımıza da hayırlı olsun diyorum. Tarım ve hayvancılığı ile daha güçlü bir Kırşehir için ortak akıl ve yenilikçi hizmet anlayışıyla ilimize ve üyelerimize daha iyi hizmetler sunacağız.
Bundan kimsenin endişesi olmasın.
Bizlere destek olan olmayan tüm üyelerimize, dostlarımıza, basınımıza, Borsamız çalışanlarına ve Kırşehirli hemşehrilerimize teşekkür ederiz."
  • KAZANAN KIRŞEHİR OLMUŞTUR...
  • KAZANAN KIRŞEHİR OLMUŞTUR...
  • KAZANAN KIRŞEHİR OLMUŞTUR...

Kırşehir Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç